Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Tankuj taniej dzięki karcie paliwowej

24 listopada 2021 tankowanie

Jednym z elementów skutecznego zarządzania finansami własnej firmy jest optymalizacja kosztów związanych z posiadaniem samochodów służbowych. Kontrola wydatków jest dużo skuteczniejsza, jeśli firma korzysta z karty paliwowej, która powala na monitorowanie zakupu paliwa i właściwe planowanie wydatków. Posiadanie karty paliwowej to przede wszystkim sposób na oszczędność, ale również dodatkowe korzyści, dzięki którym zarządzanie firmowymi samochodami będzie jeszcze sprawniejsze.

Czym jest karta paliwowa?

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA przeznaczona jest dla przedsiębiorców korzystających z pojazdów służbowych. Pozwala na obniżenie kosztów tankowania – zarówno firmom posiadającym liczną flotę samochodową, jak również średnim, małym, a nawet mikroprzedsiębiorstwom. Wystarczy już jedno auto, by móc korzystać z atrakcyjnych zniżek i innowacyjnych usług znajdujących się w ofercie firmy. Jej właściciele mają też możliwość zbierania punktów lojalnościowych, dzięki którym otrzymują dodatkowe benefity i zniżki. Kolejną ich zaletą jest możliwość dokonywania zakupów pozapaliwowych na stacjach benzynowych, a także opłacanie płatnych odcinków autostrad czy parkingów.

Dla komfortu firm korzystających z karty paliwowej, FLOTEX POLSKA cyklicznie udostępnia mapę cen z aktualnie obowiązującymi cenami na stacjach, na których tankują klienci. W ten sposób firmy mogą wybrać najkorzystniejszą, aktualnie obowiązującą ofertę cenową i zmniejszyć koszty podróżowania. Ta innowacyjna usługa może zainteresować przedsiębiorców poszukujących skutecznych sposobów na zmniejszenie kosztów tankowania w firmie.

Wygoda tankowania

Przedpłacona karta paliwowa FLOTEX POLSKA pozwala na bezgotówkowe tankowanie na stacjach ORLEN, Bliska, BP, Shell oraz AMIC. Ułatwia to rozliczenie zakupów paliwowych i innych wydatków poniesionych na stacjach, które dokonuje się poprzez wystawienie faktur zbiorczych na koniec miesiąca, ze wskazaniem wszystkich dokonanych transakcji. W ten sposób karta paliwowa staje się wygodnym narzędziem do efektywnego zarządzania firmą, które podnosi innowacyjność przedsiębiorstwa.

Zakupy przy użyciu karty paliwowej pozwalają na gromadzenie dodatkowych danych, m.in.: czasu i miejsca tankowania, stanu licznika kilometrów, ceny paliwa oraz uwzględnionego rabatu, co daje możliwość sprawnej optymalizacji kosztów. To wszystko bez konieczności gromadzenia faktur oraz rachunków od kierowców, co znacznie ułatwia i usprawnia procesy rozliczeniowe.

Karta dopasowana do potrzeb firmy

Szeroki wybór Kart paliwowych, znajdujących się w ofercie FLOTEX POLSKA daje możliwość decydowania, w jaki sposób firma będzie oszczędzać i z których usług skorzysta. W zależności od specyfiki oraz potrzeb, firma może zdecydować się na kilka rozwiązań:
• karty imienne wystawione na konkretnego pracownika, umożliwiają tankowanie dowolnego pojazdu przez wskazaną osobę,
• karty na numer rejestracyjny, przypisane do jednego samochodu,
• karty wydane na firmę, pozwalające tankować wszystkie samochody danego przedsiębiorstwa.

W ramach katy FLOTEX POLSKA można skorzystać z dodatkowych usług takich jak aplikacja mFLOTA, która pozwala na dokonanie transakcji przy dystrybutorze na stacjach ORLEN czy dokonywanie błyskawicznych płatności na bramkach autostradowych.

Redakcja ews21.pl

Redakcja ews21.pl to wszechstronne wydawnictwo, które skupia się na szerokim zakresie tematów związanych z biznesem, życiem domowym, finansami, stylem życia, modą oraz zdrowiem. Nasza redakcja jest dedykowana osobom pragnącym osiągnąć harmonię między życiem zawodowym a prywatnym, dbając jednocześnie o rozwój osobisty i dobre samopoczucie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Co warto wiedzieć o powierzchni użytkowej
Wędzarnia ogrodowa
tankowanie

Jesteś zainteresowany reklamą?

tankowanie